156 Adet Sosyal Çalışmacı Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için personel alımı yapılması için resmi ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Adalet bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 156 Adet sosyal çalışmacı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.11.2020, 00:00 25.11.2020, 11:00
156 Adet Sosyal Çalışmacı Alımı Yapılacak

156 Adet Sosyal Çalışmacı Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için personel alımı yapılması için resmi ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan  ilanlarda Adalet bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 156 Adet sosyal çalışmacı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adalet Bakanlığı 156 Adet sosyal çalışmacı alımı ilanına son başvuru tarihi 25.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen bütün bay ve bayan kişilerin Bakanlığa ait www.adalet.gov.tr internet adresi üzerinden e-Devlet sistemine üye girişi yapılmak sureti ile elektronik başvuru yolu yöntemi ile yapılacaktır. Şahsen ya da posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak olan bütün adayların 2020 yılına ait olan lisans KPSS P3 puan türünden en az 70 ve daha yukarı puan alma zorunluluğu bulunuyor.

Resmi ilanın linki aşağıda yazılıdır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696178/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/adalet-bakanligi-418-memur-alacak

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Adalet Bakanlığı Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 156 Adet Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 156 Adet Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 156 Adet Sosyal Çalışmacı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)