1500 Kamu Personeli Alımı İçin Yarın Son Gün

Yayınlanan 6 Kamu Kurumu ilanları ile Sağlık Bakanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, kültür ve Turizm Bakanlığı, Çanakkale belediye, Hacettepe Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi 1498 kamu personeli alımı başvurusu 1 Ekim 2018 tarihinde bitecek ilanları sun

1500 Kamu Personeli Alımı İçin Yarın Son Gün

6 kamu kurumu 1498 kamu personeli alımı bitecek ilanları sizlere sunuyoruz. Başvuruları devam eden ve 1 Ekim 2018 tarihinde başvurusu devam edecek ilanlar mevcuttur. Başvurular içerisinde KPSS şartlı ve KPSS şartsız başvurusu devam eden ilan içerikleri var.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Pilot Adayı Subay Alımı Devlet personel başkanlığı (HKK) Hava Kuvvetleri Komutanlığına pilot adayı subay alım ilanı yayınlamıştır. Başvurular başlamış olup 1 Ekim 2018 tarihi 23:59 kadar yapılması gerekmektedir. Subay alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı İŞKUR (TYP) toplum yararına programı kapsamında yayınladığı 5 farklı ilan ile 125 kamu personeli alımı yapacaktır. Alımı gerçekleştirecek Bursa il sağlık müdürlüğü, İnegöl devlet hastanesi, Yenişehir devlet hastanesi, Gemlik devlet hastanesi ve Orhangazi devlet hastanesi olarak ilan edilmiştir.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğüne 95 kişi 263504 Toplum Yararına Programı numarası ile alım gerçekleştirecektir. İnegöl Devlet Hastanesi 5 kişi 263499 TYP numarası ile alım yapıyor. Başvuru tarihi 1 Ekim 2018 saat 23:59 kadar yapılabilir. Yenişehir Devlet Hastanesi 10 kişi 263502 TYP numarası ile alım yapıyor. Gemlik devlet hastanesi 10 kişi 263501 TYP numarası olarak yayınladı. Orhangazi Devlet Hastanesi 5 kişi 263840 TYP numarası ile alım yapıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müdürlüklerde kazı başkanlıklarında görevlendirilmek üzere en az okur yazar vasıflı ve vasıfsız olarak 81 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alımlar belirli süreli olarak geçici istihdam edilecektir. Muğla müze müdürlüğü kamu personeli alım kılavuzu için tıklayınız. Diyarbakır müze müdürlüğü kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Çanakkale Gelibolu Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile 15 büro personeli alımı olarak duyurdu. Başvuracaklar KPSS şartsız ve en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Çanakkale Gelibolu 15 Büro personeli alım kılavuzu için tıklayınız.

Hacettepe üniversitesine istihdam edilmek üzere 115 memur ve tekniker alım ilanı 17 Eylül 2018 de duyurdu. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla önlisans ve lisans sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 1 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Hacettepe Üniversitesi memur ve tekniker alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Gazi üniversitesi devlet personel başkanlığında yayınladığı ilan ile 162 kamu personeli (memur) alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 17 Eylül 2018 ile 1 Ekim 2018 olarak açıklanmıştır. Önlisans ve lisans mezun hemşire ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı. Ankara Gazi Üniversitesi 162 Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naciye
Naciye - 12 ay Önce

Hersey iyi hoş bilgi ediniyoruz ama alim linki yok bir link ekleyin direk o isin sayfasindaki basvuru formuna gitsin yazik insanlar ugrasiyor ve birsürü insan işsiz bence boyle daha cok uygulama indirilir emeginize saglik yinede saygılar..

Saniye döne
Saniye döne - 12 ay Önce

Rize işkurda varmı başvuru bilgi verirseniz seviniriz