15 Aralık 2018 60 Devlet Memuru Alımı

Yerel Yönetimler yayınlamış olduğu ilan ile en az lise mezunu adaylarında başvuru yapabileceği 30 zabıta memuru 30 itfaiye eri toplamda 60 kişi devlet memuru olarak alınacaktır.

15 Aralık 2018 60 Devlet Memuru Alımı

14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile kadrolu Devlet Memuru Alımı yapılacağı ilan edildi. Alımı yapılacak 60 personel 30 zabıta memuru 30 itfaiye eri olarak istihdam edilecektir. Alımı yapılacak 30 kişi itfaiye eri alımına sadece erkek adaylar başvuru yapabiliyor. 30 zabıta memuru alımına bay ve bayan adaylar başvurabilir.

15 itfaiye eri Kamu Personeli Alımı için lise ve dengi okul mezunu olması, 15 zabıta memuru alımı için lise mezunu olması ve 15 zabıta memuru için her hangi bir ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

Sivas Belediyesi İtfaiye eri alımı 15 kişi için; İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, İnşaat Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği, Otomotiv Teknikerliği, Makine Teknikerliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

İş Talep Formu Belediye Başkanlığının internet sitesinden temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği(Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.). Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği ( Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediye tarafından tasdik edilecek ). KPSS sonuç belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve  2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır)

Ortak şart olarak KPSS 70 puan istenmesidir. Başvurular 7 Ocak 2019 başlayacak olup 11 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Belediyeye yapılacaktır.

60 memur alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 07:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lütfi can
Lütfi can - 6 ay Önce

Torpilim yok

Lütfi  can
Lütfi can - 6 ay Önce

Torpilim yok

Lütfi  can
Lütfi can - 6 ay Önce

Torpilim yok

Cemal Erdoğan
Cemal Erdoğan - 6 ay Önce

Elektrik elektronik teknisyeni-elektirik teknikerliği bölümü mezunuyum.