1.416 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı

Türkiye Geneli Güvenlik Görevlisi Personel Alımı İŞKUR Tarafından Yayımlandı. Güvenlik Görevlisi Personeli Olmak İsteyen Adayların Ne Yapması Gerekiyor Kimler Başvuruda Bulunabilir…

Kamu Personeli Alımı 06.04.2019, 11:40
1.416 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı

İŞKUR yayımladığı ilan ile Türkiye Geneli silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacak. Yapılacak açık iş ilanlarında 1.416 güvenlik personeli alınacak olup başvurular açıktır.

Alınacak güvenlik personelin kamudan yasaklı bulunmaması, yüz kızartıcı suçu olmaması, güvenlik ve arşiv soruşturmasından geçmesi, en az ilkokul mezunu olanlar başvuruda bulunabilir. Silahsız olarak alınacak olup güvenlik belgesinin bulunması, daha önce görev yapmış ise sorunsuz görev yapmış olması, hakkında mahkeme kararı veya idari soruşturmasının bulunmaması, işine engel teşkil etmeyecek sağlık sorunun bulunmaması gerekmekte olup başvurular açıktır.

Başvurular İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapılacak olup güvenlik görevlisi personeli olmak isteyen adayların aşağıda vermiş olduğumuz linki tarayıcınıza kopyala yapıştır yöntemi ile il ve ilçe bazında aratarak bulabilirsiniz.

Başvuru linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Hülya yeniyurt 2 yıl önce
Temizlikçi engelli sagir ankara
Gülnaz Ugur 2 yıl önce
Güvenlik gorevlisi