134 Hasta Bakımı Elemanı Alımı Gerçekleştirecek

Kamu Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Ankara Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 134 adet Hasta Bakımı Elemanı Alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 13.10.2020, 15:46
134 Hasta Bakımı Elemanı Alımı Gerçekleştirecek

134 Hasta Bakımı Elemanı Alımı Gerçekleştirecek

Kamu Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Ankara Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 134 adet Hasta Bakımı Elemanı Alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 16.10.2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru işlemleri İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle İŞKUR web sitesine kendi şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI kısmına tıklayın ve açılan kısımda İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne ANKARA ÜNİVERSİTESİ yazdıktan sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İSTENİLEN BELGELER

1. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Ankara Üniversitesi personel alımı başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Ankara Üniversitesi personel alımıilanı başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Ankara Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)