13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yapıldı. İlan edilen duyuruda iş ilanı bilgisinde Ticaret bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 70 adet güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 18.02.2021, 00:45 20.02.2021, 15:46
13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yapıldı. İlan edilen duyuruda iş ilanı bilgisinde Ticaret bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 70 adet güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ticaret bakanlığı personel alımı ilanı son başvuru tarihi 19.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvurabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005885329

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İstanbul

Kocaeli

Bursa

İzmir

Ankara

Mersin

Edirne

Antalya

Gaziantep

Malatya

Van

Diyarbakır

Ağrı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -Kamu güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kamu güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kamu güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)