10 Kamu Kurumu KPSS Şartsız Memur Ve İşçi Alımı Yapacak

Güncel memur alımı ve işçi alımı ilanları genelinde yayınlanmış olan duyurular bilgisinde Türkiye genelinde birçok farklı şehirde bulunan kamu kurumları kadrolu personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.10.2021, 11:42 18.10.2021, 00:31
10 Kamu Kurumu KPSS Şartsız Memur Ve İşçi Alımı Yapacak

Aşağıda personel alımı yapan kurumların listesi bulunuyor. Mavi renkte bulunan başlıklara tıkladığınız takdirde ilan bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


KAMU PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLAR


İstanbul Personel Yönetimi Bİlgi İşlem Görevlisi Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

İl Özel İdaresi Sınavsız 25 Kamu İşçi Alımı Yapacak

İSPER Kuruluşu Kadrolu 30 Kamu Şoför Alımı Yapacak

İstanbul Dijital Medya KPSS Şartsız Personel Alınacak

Eskişehir Belediyesi İşçi Alımı

Türkiye Şeker Fabrikası İşçi Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Personeli Alımı

Yerel Yönetim Katı Atık Kurumuna Memur Alımı Yapılacak


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu memur alımı ilanları doğrultusunda başvuru yapacak kişilerin genel çalışma prensipleri doğrultusunda görev yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olmaları gerekiyor.

2.    Belediye iş ilanları için çalışmak isteyen şahısların Microsoft Office programları olan Word ve Excel gibi programları çok iyi derecede kullanıyor olması ve ş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları ayrıca herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak gerekmektedir.

3.    Kamu iş ilanları için başvuru yapacak olanları 18 yaşını tamamlamış olmaları, Türk vatandaşı olması ve tespit olunan eğitim seviyesinde diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

4.    Kamu personel alımı için gerekli olan başvuruları yapacak olan kişilerin Kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Kamu personel alımı için görevlendirilmek isteyen şahısların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6.    Kamu personel alımı için görevlendirilmek isteyen şahısların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı