1 Aralık 2018 Tarihli Kamu Personeli Alımı İlanları

Belediye Başkanlıkları ve Üniversite Rektörlüğü yayınlamış oldukları ilanlar ile 4 kişi istihdam edileceğini duyurmuş olup başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2018, 09:00 01.12.2018, 16:02
1 Aralık 2018 Tarihli Kamu Personeli Alımı İlanları

Deliilyas Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı için alınacak 1 kişi İtfaiye Eri olarak istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adayların Maliye, Kamu Yönetimi ve İktisat bölümü lisans programlarının birinden mezun olması ve ayrıca KPSSP3 60 Almış olması gerekmektedir. Ayrıca adayların 30 yaşından gün almamış olması ve en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru yapacakların Deliilyas belediyesinden veya kurumun internet sitesi http://www.deliilyas.bel.tr adresinden temin edecekleri başvuru formu  ve diğer istenen belgeler ile beraber 10 Aralık 2018 tarihinden başlayarak 14 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen başvuru yapılacaktır.

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Alımı 1 kişi İç Denetçi olarak istihdam edilecektir.  Adayların Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuru yapacakların  Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır.

Rize Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı için durumu sadece Engelli olanlar başvuru yapabilecektir. İstihdam edilecek personel sayısı 2 kişi olup başvuru yapacakların, Herhangi bir önlisans veya Lisans programrndan mezun olması gerekmektedir. Başvurular; 7 Aralık 2018 tarihi ve saat 23:59'a kadar ÖSYM'nin intemet sitesi ( https://ais.osym.gov.tr ) üzerinden yapılabilecektir.

Deliilyas belediyesi itfaiye eri ilan metni için tıklayınız.

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü ilan metni için tıklayınız.

Rize Belediye Başkanlığı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Melike güneş 1 yıl önce
Itfaiye eri maliye ve kamu yönetimi iktisat lisans mezunu arıyor hemde er olarak turkiyedeki itfaiye erlerini bi araştırın bakalim hangisi lisans mezunu onuda geçelim adam orda mali verimi kullanacak yoksa erlik mi yapacak
ersin albostan 1 yıl önce
Is ariyorw

Gelişmelerden Haberdar Olun

@