KPSS Şartsız İSBAK Personel Alımı

KPSS şartsız İSBAK personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş kurumu kendi birimleri için Bordro ve ücretlendirme şefi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.04.2021, 12:32 03.04.2021, 11:25
KPSS Şartsız İSBAK Personel Alımı

KPSS Şartsız İSBAK Personel Alımı

KPSS şartsız İSBAK personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş kurumu kendi birimleri için Bordro ve ücretlendirme şefi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSBAK Bordro ve ücretlendirme şefi ilanı son başvuru tarihi 04.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İSBAK Bordro şefi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İSBAK Bordro şefi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)