Belediyeye 10 Geçici Kamu İşçisi Alımı 

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 sürekli kamu işçisi alacağını yayımladı. Başvuru şartları ve gerekli belgeler haberimizin devamında…

KAMU İŞÇİSİ 18.06.2020, 13:30 20.06.2020, 11:47
Belediyeye 10 Geçici Kamu İşçisi Alımı 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda Adıyaman ili Gölbaşı Belediyesi kadrosuna dahil etmek üzere 10 Beden İşçisi alımı yapacağını duyurdu. Gölbaşı Belediyesi istihdam oluşturduğu kadro için başvuru şartlarını ve istenilen belgeleri başvuru yapacak adayların erişimine açmıştır.

GENEL ALIM ŞARTLARI 

-Görev özelliğine yaş ve iş deneyimine sahip olması,

-Gölbaşı ilçesinde ikamet ediyor olması,

- En az 1 yıl deneyimli olması,

- En fazla lisans mezunu olması

BAŞVURUDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

-2 Adet Vesikalık Fotoğraf

- Eğitim Diploması veya Mezuniyet Belgesi

- İkametgah Belgesi 

Adıyaman ili Gölbaşı Belediyesinin başvuru şartlarını taşıyan adaylar info@golbasi.bel.tr adresinden özgeçmişlerini göndererek başvurmaları gerekmektedir. Aksi takdirde şahsen veya posta yolu başvuracak olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurmak isteyen adaylar başvurularını 18 Haziran 2020 tarihinde başvurularını info@golbasi.bel.tr adresinden başvurularını yapmalıdırlar. Son başvuru tarihi ise 16 Temmuz 2020 olarak verilmiştir.

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)