Adıyaman Tut Belediyesi Daimi 5 Kamu Personeli Alıyor

Tut Belediyesi bünyesine kurum dışı kamu işçi alımı ilanı ile 3 işçi, 2 şoför daimi personel alıyor. Şoför alımı için adayların taşımaları gereken özellikler neler?

KAMU İŞÇİSİ 25.06.2019, 01:23 25.06.2019, 09:40
Adıyaman Tut Belediyesi Daimi 5 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanları ile Adıyaman Tut Belediyesi bünyesine işçi alımı ve şoför alımı yapılacak. Yapılacak olan alımlar belediye bünyesindeki Davos Mühendislik Tic. Ltd. Şti bünyesine daimi olarak alınacaktır.

2 kişi şoför alımında alınacak adaylar daimi olarak alınacak olup şoför adaylarının 3 ay deneyimli olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen kişiler dilekçe, adli sicil kaydı, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, aile tablosu ve ehliyet fotokopisi ile birlikte 03 Temmuz 2019 tarihine kadar Tut Belediye Başkanına başvurmaları gerekmektedir.

3 kişi kamu işçi alımında alınacak adaylar daimi olarak alınacak olup kamu işçi adayları tut ilçe sınırları içerisinde sabah 8 akşam 17 devamlı olarak çalıştırılacaktır. Başvurmak isteyen kişiler dilekçe, adli sicil kaydı, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, aile tablosu ve birlikte 03 Temmuz 2019 tarihine kadar Tut Belediye Başkanına başvurmaları gerekmektedir.

Adıyaman Tut ilçesi 5 kamu işçi alımı ve şoför alımı ilanlarını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)