Vakıf İçin Ev Temizlik İşleri Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

Ev temizliği için yayınlanan kamu temizlik personeli alımı ilanları ile birlikte Adıyaman iş ilanları ile Kahta Sosyal yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına (SYDV) işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu İşçi Alımı 21.09.2021, 14:28
Vakıf İçin Ev Temizlik İşleri Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

SYDV işçi alımı ilanları bilgilerinde Adıyaman ilçesi Kahta dayanışma vakfı içinde görevlendirilmek üzere 6 adet temizlik işçisi alımı yapılacaktır.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kahta kamu personel alımı son başvuru tarihi 22.9.2021.

Gerekli olan başvuruları gerçekleştirmek isteyenlerin SYDV kurumuna giderek şahsen başvurmaları gerekiyor.


Başvuru Şartları


SYDV kurumu için temizlik görevlisi alımı ilanlarına başvuracak olanların en az lise mezunu olmaları, kamu haklardan mahrum olmaması, Türk vatandaşı olmaları ve alınacak kişiler Kâhta merkez ve 102 köyündeki hasta, yaşlı ve engellilerin ev temizliğini yapacaklardır.

Adıyaman iş ilanları dâhilinde başvuru yapacak şahısların en az lise mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, sosyal iletişim becerisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerek.


Yardımlaşma vakfı için çalışmak isteyen vatandaşların ilan tarihinden geriye dönük olarak en az 6 aydır Kahta ilçesinde ikamet ediyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, 30 yaşını bitirmiş olmak ve 45 yaşından gün almamış olmaları, erkek adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı