Üniversite Kurumu Güncel Güvenlik Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika güvenlik alımı ilanları kapsamı içinde yayını gerçekleştirilen duyurularda Boğaziçi üniversitesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 17 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 07.11.2021, 00:05 08.11.2021, 09:30
Üniversite Kurumu Güncel Güvenlik Alımı İlanları Yayınlandı

Üniversite güvenlik alımı için yayınlanmış iş ilanları için iş başvurusu yapacak olan kişilerin herhangi bir önlisans programından mezun olması ve 2020 KPSS P93 puan türünden geçerli bir KPSS puanı almış olmaları gerekiyor.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Boğaziçi üniversitesi kamu personel alımı için son başvuru tarihi 9.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.


ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuracak adayların özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunluluğu bulunuyor.

Kamu personel alımları için bütün başvuru yapan kişilerin 26.10.2021 tarihi itibariyle 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

Başvuru gerçekleştirecek erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Görev almak isteyen kadın adaylarda 160 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 13 den az olmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Özel güvenlik personeli alımları için başvuru düzenleyecek olan kişilerin son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı