Temizlik Görevlisi Alımı İçin Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu temizlik personeli alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilmiş bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi bünyesine 10 adet kamu işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 21.10.2021, 08:15 23.10.2021, 00:59
Temizlik Görevlisi Alımı İçin Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Belediye temizlik personeli alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzenerji kadrolu işçi alımı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak belirtildi.

Başvuru yapmak isteyenler aşağıda yazılı kurum internet adresi üstünden başvuru yapmalıdır.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir işçi alımı için tüm başvuru sahiplerinin en az ilkokul mezunu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekmekte.

İzenerji kamu personel alımı için bütün kişilerin depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapabilmeleri gerekmekte.

kamutemizlik

Kamu iş ilanları için görev almak isteyenlerin tercihen daha önceden tecrübe sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanmasını yapabilmeli.

Temizlik görevlisi alımı iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin Genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı