Tekirdağ Saray Kent Personel Hizmetleri Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Kamu personel alımı için duyurulmuş olan daimi işçi alımı ilanları bilgilerinde Tekirdağ Saray belediyesi içinde görevlendirilmek üzere beden işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 30.09.2021, 09:45 01.10.2021, 08:26
Tekirdağ Saray Kent Personel Hizmetleri Sürekli İşçi Alımı Yapacak

KPSS şartsız belediye işçi alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin emekli olmamış olmamaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Tekirdağ iş ilanları son başvuru tarihi 03.10.2021.

Başvurular için aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerek.

sirket@saray.bel.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Tekirdağ belediyesi işçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin ilçe sınırları içinde oturuyor olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

Çalışmak için kamu kurumlarına başvuracak adayların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yazılı ve sözlü iletişim konusunda iyi olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ekip çalışmasına uygun şekilde çalışmaları gerekiyor.

Saraykent belediyesi personel alımı için bütün adayların sonuç odaklı olmaları, tempolu bir şekilde çalışabilmeleri, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı kapsamında görev almak isteyen şahısların yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Öğrenmeye açık, araştırmacı yönlerinin bulunması gerekiyor.

Tüm başvuru sahiplerinin Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mesleki açıdan gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı