SYDV Yaşlı Bakım Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

SYDV temizlik alımı ilanları dahilinde bildirisi yapılmış olan bilgiler içerisinde Kütahya Dumlupınar sosyal yardımlaşma vakfı kamu personel alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 25.08.2021, 11:25
SYDV Yaşlı Bakım Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

SYDV Yaşlı Bakım Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

2021 temizlik alımı ilanları için başvuru gerçekleştirmek isteyen bütün adayların Kütahya Dumlupınar yardımlaşma vakfı tarafından bildirilmiş kamu personel alımı başvuru şartları karşılaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu temizlik görevlisi alımı İlanları için son başvuru tarihi 26.08.2021 olarak bildirildi.

Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

Zafer Şehit Er Yaşar Yıldız caddesi No: 2 Dumlıpınar - Kütahya


Başvuru Şartları Nedir?


1.    SYDV temizlik personeli alımı ilanı için başvuru yapacak olan adayların 20 ile 50 yaş arasında olması ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2.    Kamu personel alımı ilanları için başvuru gerçekleştirecek olan şahısların en az 6 ay boyunca Dumlupınar ilçesinde oturuyor olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Kamu ilanları için başvuru yapmak isteyen bay ve bayan kişilerin çalışabilecek güç ve yeterlilikte olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Adayların iletişim yönü güçlü, hasta yaşlı ve engelli memnuniyetine önem veren ssabırlı olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapacak olan vatandaşların beden, akıl ve konuşma özrü olmaması ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı