Su Kanalizasyon İdaresi 21 Su Arıza İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Kamu işçi alımı için yayınlanmış olan duyuru içeriklerinde Manisa su ve kanalizasyon idaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere ilkokul mezunu 21 işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 14.10.2021, 10:27
Su Kanalizasyon İdaresi 21 Su Arıza İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Belediye işçi alımı ilanları kapsamında Manisa ili için başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


Manisa besot 21 personel alımı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu için bütün kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.


BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu işçi alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin 25-45 yaş arasında olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekmekte.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların Manisa ili veya ilçelerinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel hastalıklarının olmaması gerekmekte.

Manisa iş ilanları için çalışmak isteyen şahısların ekip çalışmasına uygun olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması.

Tamirci alımı için çalışmak isteyenlerin dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için tüm şahısların öğrenmeye açık, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı