Son Dakika İş İlanları Kapsamında Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Güncel iş ilanları ile birlikte yayınlanmış olan son dakika işçi alımı bilgilerinde kamu kurumu olan Çanakkale Gümüşçay belediye bünyesine daimi beden işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 28.09.2021, 09:42
Son Dakika İş İlanları Kapsamında Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı genelinde belediye içerisinde çalışmak isteyenlerin kurum tarafından aşağıda bildirilmiş şartlara uygun olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Gümüşçay eleman alımı son başvuru tarihi 30.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvurular şahsen kuruma yapılacaktır.

Gümüşçay beldesi İğdelik mahallesi Hacı Kadın Sokak No: 1 Biga


Başvuru Şartları


Kamu işçi alımı için gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kamusal haklardan mahrum olunmaması, en az 18 yaşında olması ve sebze yetiştirme kurs belgelerine sahip olmaları gerekiyor.

Beden işçisi alımı için yayınlanmış duyurulara başvurmak isteyen adayların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekmekte.

Biga belediyesi personel alımı için çalışmak isteyen kişilerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ilçe sınırları içinde oturuyor olmaları şartı bulunuyor.

Belediye iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve ağaç budama, çiçek ekimi ve dikimi, çim biçme ile ilgili araçları ve makineleri kullanma konusunda bilgi sahibi olmaları ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı