Son Dakika Güncel Bekçi Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel bekçi alımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı ilanları genelinde İstanbul Bayrampaşa belediyesi birimleri içerisinde görevlendirilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Bekçi Alımı Ne Zaman?

Kamu İşçi Alımı 24.10.2021, 10:38 26.10.2021, 00:07
Son Dakika Güncel Bekçi Alımı İlanları Yayınlandı

İstanbul BAYPAŞ kurumu günce bekçi alımı ilanları ile birlikte gerekli olan iş başvurusu işlemlerini yapmak isteyen bütün kişilerin askerliğini yapmış olmaları ve deneyim sahibi olmaları gerekmekte.


KAMU BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


•    İstanbul işçi alımı son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak duyuruldu.

•    Bayrampaşa belediyesi başkanlığı personel alımı ilanı için başvuruların mail adresine özgeçmiş yollamaları gerekmekte.

•    bayrampasa@baypas.org


BELEDİYE BEKÇİ ALIMI İŞ BAŞVURU BİLGİLERİ


1.    Kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin lojistik alanında deneyim sahibi olmaları, Türk vatandaşı olması ve en az 2 yıl iş deneyiminin olması gerekiyor.

2.    İstanbul bekçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin iş ile ilgili araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

3.    Bayrampaşa belediyesi işçi alımı için görev almak isteyenlerin organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olmaları gerekmekte.

5.    Bütün görev almak isteyen adayların takım çalışmasına yatkın olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iletişim becerisi yüksek olması gerekmekte.

6.    Tüm başvuru işlemi gerçekleştirecek olan şahısların hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı