Sınavsız Olarak Belediyeye 53 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

Kadrolu işçi alımı yapılması amacı ile yayınlanmış olan duyurularda Muğla büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak amacı ile 53 adet daimi işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 24.10.2021, 10:42 26.10.2021, 06:56
Sınavsız Olarak Belediyeye 53 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

Son dakika işçi alımı kapsamında yayını yapılan Muğla belediyesi kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin askerlik görevini yapmış olması, 18 yaşını bitirmiş olması, seyahat engeli bulunmaması ve adli sicillerinin temiz olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


KPSS'siz işçi alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak duyuruldu.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların kuruma şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Telefon Numarası Bilgisi: 0 252 213 17 75


Başvuru Şartları Nedir?


Sınavsız Olarak Belediyeye alım için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

53 sürekli işçi alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kadrolu işçi alımı yapılması amacı ile yayınlanmış olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Son dakika işçi alımı kapsamında yayını yapılan personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Muğla belediyesi kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı