Sınavsız Kamu Kadrolu İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu işçi alımı yapılması amacı ile duyurusu gerçekleştirilmiş olan iş ilanları bilgisinde İstanbul personel yönetimi kuruluşu birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 filit işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 20.11.2021, 13:01 23.11.2021, 08:48
Sınavsız Kamu Kadrolu İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Sürekli işçi alımı için iş başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşların ilkokul mezunu olması, adli sicil kaydının bulunmaması ve nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması şartı bulunuyor.


KAROLU İŞÇİ ALIMI İLANLARI


•    Haşere ilaçlama işçisi alımı son başvuru tarihi 22.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Belediye işçi alımı ilanları kapsamına çalışmak isteyenlerin aşağıda yazılı kurum sitesi üstünden başvurmaları gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İstanbul belediyesi personel alımı için çalışmak isteyenlerin kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, temizlik yapmaya engel bir durumunun olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

2.    Kamu alımı için görev almak isteyenlerin ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, amirlerin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

3.    Belediye iş ilanları için görev almak isteyenlerin aidiyet duygusuna sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

4.    Kamu kurumu içinde çalışacak kişilerin kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı