Sınavsız İlkokul Mezunu Kamu Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Güncel iş ilanları kapsamı içinde yayını yapılan alımlarda Çorum Mecitözü belediyesi başkanlığına KPSS şartsız bir şekilde 2 daimi ağır vasıta şoförü alınacaktır.

Kamu İşçi Alımı 12.11.2021, 09:11 13.11.2021, 10:07
Sınavsız İlkokul Mezunu Kamu Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Kadrolu şoför alımı için başvuruda bulunacak olanların en az bir yıl Mecitözü ilçesinde yaşıyor olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmekte.


KADROLU ŞOFÖR ALIMI BİLGİLERİ


•    Mecitözü belediyesi şoför alımı için son başvuru tarihi 13.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri belediye hizmet binasına şahsen yapılacaktır.

•    Tutluk Mahallesi Şehit Mustafa Eker Caddesi No: 1


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kişilerin görevin özelliğine göre eğitim, yaş ve tecrübe özelliklerine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Belediye personel alımı için kişilerin emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, ekip çalışmasına uygun olması ve öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları gerekiyor.

3.    Çorum iş ilanları için bütün vatandaşların raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi gerekiyor.

4.    Mecitözü belediyesi personel alımı için kişilerin periyodik bakımlarını takip etmek ve bakıma götürmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı