Sınavsız 5013 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Son dakika işçi alımı ilanları ile beraber açıklaması gerçekleştirilmiş işlemlerde Bursa belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 10 çöp personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 18.11.2021, 10:57 19.11.2021, 12:05
Sınavsız 5013 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Güncel olarak yayınlanmış olan Bursa belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapacak kişilerin vardiyalı çalışmalarına engel olacak bir durumlarının olmaması, sigortalı bir işte çalışmıyor olması ve bulaşıcı olabilecek bir hastalıklarının bulunmaması gerekiyor.


SINAVSIZ KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Çöp toplama personeli alımı için son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemleri için bütün adayların belediye başkanlığına şahsen başvurması gerekiyor.


BURSA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Çöp toplama personeli alımı için çalışmak isteyenlerin temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

2.    Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Bursa iş ilanları kapsamında görev almak isteyenlerin ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması, istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Kamu alımları için çalışmak isteyenlerin İş sağlığı, iş güvenliği konularında bilgili olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlamalı ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı