Sınavsız 100 Sürekli Kamu İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Kamu işçi alımı amacı ile yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda Pendik belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ve sınavsız olarak 100 tane kamu işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 26.10.2021, 06:54 28.10.2021, 07:35
Sınavsız 100 Sürekli Kamu İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Güncel işçi alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan iş başvurusu için bütün adayların ağır işlerde çalışmasına engel teşkil edece herhangi bir sağlık sorunlarının bulunmaması ve ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.


BELEDİYE KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    100 işçi alımı için son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

•    İş başvurusu yapmak isteyen bütün vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

•    istihdam@pendik.bel.tr

isci-alimi


SINAVSIZ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Pendik Belediyesi Sınavsız 100 Kadrolu Kamu İşçi Alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    Kamu işçi alımı geneli içerisinde yayınlanan iş ilanları duyurularına başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    İstanbul Pendik belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    KPSS'siz ve sınavsız olarak 100 adet beden işçisi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Son dakika işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan iş başvurusu işlemleri için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

6.    İş başvurusu yapmak isteyen bütün vatandaşların ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
tufanşahin 1 ay önce
iş arıyom
Kamu Personeli Alımı