Samsun Belediyesi 6321 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Duyurusu gerçekleştirilmiş olan güncel daimî işçi alımı ilanları bilgilerinde Samsun belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere iklimlendirme teknikeri alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 06.10.2021, 06:39
Samsun Belediyesi 6321 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Kamu tekniker alımı ilanları kapsamında Canik belediyesi içinde çalışmak isteyen adayların alanları ile ilgili sertifikaya sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Canik kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi 07.10.2021.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

canikimar@canik.bel.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Belediye işçi alımı ilanları kapsamında başvuru yapacak vatandaşların yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması ve Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Samsun belediyesi personel alımı için gerekli olan başvuru işlemlerinde bulunacakların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etmesi ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Canik ilçesi için çalışmak isteyen adayların 18-40 yaş aralığında olması kamusal haklardan mahrum olunmaması ve eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları gerekiyor.

Kamu güncel tekniker alımı ilanları için görev almak isteyenlerin Canik ilçesinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerekli teknolojileri etkin kullanabilmeleri lazım.

Yayınlanmış bulunan iş ilanları için tüm vatandaşların ekip çalışmasına uygun olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tempolu iş ortamında çalışmaya elverişli olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı