Püraş İmar Kurumu 4519 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Güncel ve daimi olarak yayınlanmış son dakika kamu işçi alımı ilanları ile Malatya büyükşehir belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere kilit ve parke taşı makine operatörü alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 30.09.2021, 06:18 01.10.2021, 20:19
Püraş İmar Kurumu 4519 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Belediye işçi alımı ilanları genelinde yayınlanmış kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin arşiv soruşturmalarının olumlu olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Malatya işçi alımı son başvuru tarihi 01.10.2021.

Başvuru için aşağıda bulunan adrese şahsen başvurulması lazım.

Taşbaşı Mahallesi Hükümet Caddesi No: 104 Pütürge


Başvuru Şartları Nedir?


Pütürge belediyesi personel alımı için bütün başvuran kişilerin planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tempolu iş ortamında çalışma kabiliyetine alışkın olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı geneli içinde görev almak isteyenlerin sözlü iletişim konusunda çok iyi olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve dinamik bir şekilde ekip çalışmalarına uyum sağlamaları gerekmekte.

Bütün adayların mesleki açıdan gerekli deneyime sahip olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Kadrolu personel alımları için çalışacakların düzenli ve planlı çalışmaları, kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olmaları, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları ve Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Malatya iş ilanları kapsamı dahilinde çalışmak isteyenlerin en az 18 yaşında olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve çalışma esnasında dikkatli olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı