Pamukkale Üniversitesi 6058 TL Maaş İle Güncel Teknisyen Alımı

Güncel teknisyen alımı Denizli iş ilanları kapsamı içinde duyurusu yapılan kamu personel alımlarında Pamukkale üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere elektrik teknisyeni alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 29.09.2021, 08:29 30.09.2021, 09:48
Pamukkale Üniversitesi 6058 TL Maaş İle Güncel Teknisyen Alımı

Kamu teknisyen alımı için Pamukkale üniversite işçi alımları genelinde başvuru yapmak isteyen vatandaşların istenilen eğitim şartlarını taşıması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Pamukkale üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 1.10.2021.

Başvurular için tüm adayların aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları zorunludur.

akatranci@pau.edu.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Üniversite işçi alımı ilanları için tüm başvuru yapan şahısların Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanmaları ve Denizli şehrin ikamet ediyor olmaları zorunludur.

Denizli iş ilanları kapsamında bildirilmiş alımlar için bütün vatandaşların dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, kamusal haklardan mahrum olmaması ve Öğrenmeye açık ayrıca araştırmacı olmaları gerekiyor.

Kadrolu personel alımı genelinde görev almak isteyenlerin askerlik görevleri ile ilgili ilişkilerinin olmaması, çözüm ve sonuç odaklı ayrıca analitik düşünme yetkinliğinin çok güçlü olması gerekmekte.

Teknisyen alımı iş ilanları için bütün şahısların düzenli ve planlı çalışması, işlerini yapmalarına engel olacak bir sağlık sorunlarının bulunmaması ve raporlama alışkanlıklarının olması gerekmekte.

Üniversite içinde çalışmak isteyen kişilerin Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı