Oto Kaporta Teknisyeni Alımı İlanları

Belediye teknisyen alımı ilanları için bildirilmiş olan yayınlar içinde Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak için 2 adet oto kaporta tamircisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 08.10.2021, 09:43
Oto Kaporta Teknisyeni Alımı İlanları

Kamu Kurumuna Kadrolu Oto Kaporta Teknisyeni Alımı İlanları Yayınlandı

Yayını gerçekleştirilen belediye teknisyen alımı ilanları için açıklanmış olan yayınlar içerisinde Denizli Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için 2 adet oto kaporta tamircisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu teknisyen alımı ilanları için Denizli belediyesi ulaşım kuruluşu eleman alımları için başvuru yapacak kişilerin şartları karşılaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Denizli belediyesi teknisyen alımı ilanları için son başvuru tarihi 17.10.2021.

Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım San. Tic. hizmet binası


Başvuru Şartları Nedir?


Belediye teknisyeni alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmaları, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmaları ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

Daimi teknisyen alımı ilanları dahilinde başvuracak olan vatandaşların meslek lisesi mezunu olmaları, ustalık belgelerinin olmsı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Oto kaporta tamircisi alımı ilanları kapsamında bildirilen alımlara başvuru gerçekleştirecek şahısların kalfalık belgesi sahibi olmaları, askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı