Ortaokul Mezunu Belirsiz Süreli 5 Kamu Şoför Alımı Yapılacak

2021 kamu şoför alımı ilanları genelinde açıklanan resmî duyurularda Karabük Safranbolu belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ve sınavsız otobüs şoförü alımı yapılacaktır. 2021 şoför alımı başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 05.10.2021, 08:07 06.10.2021, 08:48
Ortaokul Mezunu Belirsiz Süreli 5 Kamu Şoför Alımı Yapılacak

2021 şoför alımı ilanları yapılması amacı ile başvuru yapacak bütün adayların kurum müdürlüğü tarafından bildirilmiş bulunan başvuru şartlarını taşımaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Karabük kamu işçi alımı için son başvuru tarihi 6.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri aşağıda yapılacaktır.

Yeni mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi No: 1 Safranbolu

Telefon Bilgisi: 0 370 712 41 14


Başvuru Şartları Nedir?


Kanun veya KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmamak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Ehliyetine alkol, uyuşturucu madde kullanımı gibi nedenlerden dolayı işlem yapılmamış olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Güncel şoför alımı ilanları için başvuru düzenleyecek olanların otobüs şoförü ehliyetine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için bütün kişilerin SRC-2 ve psikoteknik belgesine sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tercihen askerlik hizmetleri ile ilişkilerinin olmaması.

Başvuru yapan kişilerin en az 2 yıllık mesleki deneyime sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm adayların ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı