Nazbel Ulaştırma Kurumuna 6358 TL Ücret İle Kadrolu İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı kapsamında bildirisi açıklanan resmi kamu personel alımı duyuru işlemlerinde Aydın iş ilanları kapsamında Nazilli belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere elektrikçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 06.10.2021, 00:02 07.10.2021, 06:49
Nazbel Ulaştırma Kurumuna 6358 TL Ücret İle Kadrolu İşçi Alımı

Aydın belediye işçi alımı kapsamında iş başvurusu yapacak olan adayların arazi şartlarında çalışmalarına engel bir durumlarının olmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Aydın kamu sürekli işçi alımı için son başvuru tarihi 07.10.2021 olarak belirtildi.

Başvuru işlemleri hemen aşağıda yazılı bulunan kurum adresine şahsen yapılacaktır.

Yeni mahalle Hürriyet Caddesi No. 180 Nazilli

Telefon Bilgisi: 0 256 313 36 58

İrtibat Kişisi: Bülent Burmaoğlu


Başvuru Şartları Nedir?


Güncel iş ilanları için başvurmak isteyenlerin İŞKUR iş arayan kayıtlarının olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gerekmekte.

Belediye daimî işçi alımı için bütün adayların arazi şartları içinde çalışmalarına engel teşkil edecek bir sorunlarının olmaması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

Tüm başvuru sahiplerinin Nazilli ilçesinde ikamet ediyor olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olmaları zorunludur.

Sürekli personel alımı için başvuru düzenleyeceklerin kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmaları, daha önce Nazilli belediyesinde 5 yıl çalışmış olmaları gerekiyor.

Başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı