Muğla Belediyesi Sınavsız KPSS'siz Daimi Şoför Alımı

Kamu şoför alımı için yayını gerçekleştirilmiş olan kamu personel alımı bilgilerinde Muğla büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 adet kadrolu şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 25.10.2021, 08:41 26.10.2021, 08:29
Muğla Belediyesi Sınavsız KPSS'siz Daimi Şoför Alımı

Belediye şoför alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az A2 VE C sınıfı ehliyete sahip olmaları, Muğla il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekmekte.


MUĞLA BELEDİYESİ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


Yolcu taşıma şoför alımı için son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

Muğla belediyesi işçi alımı için başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin kuruma şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Şeyh Mahallesi İsmet İnönü Caddesi No: 6 Menteşe


KPSS'SİZ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu şoför alımı için yayını gerçekleştirilmiş olan kamu personel alımı bilgilerinde başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Muğla Belediyesi Sınavsız KPSS'siz daimi Şoför Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

kamu-sofor-alimi

Muğla büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Yolcu taşıma şoför alımı için personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Belediye şoför alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adayların bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı