Muğla Belediyesi KPSS'siz Kadrolu Şoför Alımı İlanları Yayınladı

Belediye şoför alımı ilanları kapsamında açıklaması gerçekleştirilen bilgilerde Muğla büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet tır çekici şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 24.10.2021, 10:46 26.10.2021, 08:43
Muğla Belediyesi KPSS'siz Kadrolu Şoför Alımı İlanları Yayınladı

Kamu şoför alımı ilanı dahilinde Muğla belediyesi işçisi alımı için görev almak amacı ile iş başvurusu yapacak olan adayların 18 yaşından büyük olmaları, ilköğretim mezunu olmaları, en az C sınıfı ehliyete sahip olmaları ve SRC4 ile psikoteknik belgelerine sahip olma şartları bulunuyor.


KPSS’SİZ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


KPSS'siz şoför alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak duyuruldu.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Telefon Numarası: 0 252 213 17 75


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Muğla Belediyesi KPSS'siz Kadrolu Şoför Alımı İlanları için duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Belediye şoför alımı ilanları kapsamında açıklaması için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Muğla belediyesi işçisi alımı için personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Görev almak amacı ile iş başvurusu yapacak olan adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

SRC4 ile psikoteknik belgelerine sahip olan kişilerin başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı