Metro İstanbul KPSS Şartsız Kalite Kontrol Personeli Alımı Yapacak

İstanbul Güncel memur alımı ilanları kapsamında yayını gerçekleştirilmiş duyurularda Metro AŞ. Kurumu 1 adet Kalite Kontrol görevlisi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 07.10.2021, 08:05 08.10.2021, 10:35
Metro İstanbul KPSS Şartsız Kalite Kontrol Personeli Alımı Yapacak

Metro İstanbul KPSS Şartsız Olarak Kalite Kontrol Personeli Alımı Yapacak

İstanbul Güncel memur alımı ilanları geneli içinde yayını yapılmış duyurularda Metro AŞ. Kurumu bünyesine 1 adet Kalite Kontrol görevlisi alımı yapacak.

Resmi olarak yayınlanmış olan son dakika memur alımı ilanları içinde İstanbul büyükşehir belediyesi için başvuru yapacak şahısların MYO makine mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Yardımcı kalite kontrol personeli alımı son başvuru tarihi 8.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapılması için aşağıda bulunan İBB sitesi üzerinde işlem yapılması gerekmekte.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları


İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin talaşlı imalat veya otomotiv yan sanayi sektörlerinin kalite kontrol birimlerinde minimum 2 yıl çalışmış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel iş ilanları için tüm adayların meslek yüksekokullarının veya meslek liselerinin makine resim ve konstrüksiyonu, metalürji, tahribatsız muayene ve makine ressamlığı gibi bölümlerinde mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son dakika olarak yayınlanmış alımlar için başvuru yapacak olanların teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Autocad programını iyi kullanması gerekmekte.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin kalite kontrol faaliyetlerinde kullanılan ekipmanları iyi derecede kullanmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor ve tercihen SAP kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı