Melikgazi Ulaşım Kurumu Lise Mezunu Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Güncel kamu güvenlik alımı ilanları ile birlikte açıklanmış duyurularda Kayseri iş ilanları ile beraber Melikgazi belediyesi birimleri için daimi silahsız özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 07.10.2021, 10:32 08.10.2021, 08:32
Melikgazi Ulaşım Kurumu Lise Mezunu Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kayseri Melikgazi Belediyesi Ulaşım Kurumu Lise Mezunu Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Resmi bir şekilde güncel kamu güvenlik alımı ilanları ile birlikte açıklanmış duyurular içinde Kayseri iş ilanları ile beraber Melikgazi belediyesi başkanlığı birimleri için daimi silahsız özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Son dakika haber olarak açıklanan iş ilanları bilgisinde yapılacak olan güvenlik alımı için bütün adayların hastaneden alınmış sağlık raporlarının olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Melikgazi belediye işçi alımı son başvuru tarihi 09.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri direkt olarak kuruma şahsen yapılması gerekmekte.

Kurum Telefon Bilgisi: 0 352 207 70 00

Kurum irtibat Kişisi: Sümeyra ÜÇÖZDEN


Başvuru Şartları Nedir?


Kayseri memur alımı ilanları kapsamı içerisinde çalışmak isteyenlerin lise mezunu olmaları, çalışma bölgesinin güvenliğinin sağlanması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Güvenlik alımı ilanları için görev almak isteyenlerin güvenlik kimlik kartlarının olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve arazide ve her iklim şartlarında çalışmaya elverişli olması gerekmekte.

Bütün başvuru sahiplerinin tam teşekküllü hastanelerden alınmış olan sağlık kurulu raporlarının olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İdarenin bildirmiş olduğu genel çalışma kuralları doğrultusunda hareket olmaları gerekiyor.

Kamu haklarından yoksun olmamaları, iş ile ilgili olan teçhizatları etkin bir şekilde kullanılmasını yapabilmeleri ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı ilanları için görev yapmak amacı ile başvurmak isteyenlerin, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olan bir şeklinde çalışmak.

Başvuru sahiplerinin adli sicil kayıtlarının temiz olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı