Lise Mezunu KPSS Şartsız Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel güvenlik görevlisi alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış olan iş başvurusu bilgilerinde Denizli iş ilanları ile beraber belediye birimlerine özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 19.10.2021, 08:15 20.10.2021, 09:53
Lise Mezunu KPSS Şartsız Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel güvenlik personeli alımı ilanları dahilinde Denizli belediyesi işçi alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşların adli sicillerinin temiz olması şartı bulunuyor.


 KAMU GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


•    Merkezefendi belediye personel alımı son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak açıklandı.

•    Bütün adaylar iş başvurusu için aşağıda yazılı adrese şahsen yapacaklardır.

•    Sırakapılar Mahallesi 1581 sokak No: 4


BELEDİYE ÖZEL GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Merkez efendi belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olanların en az lise mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmelidir.

2.    Kamu personel alımı için başvuru yapacak olan adayların Denizli ilinde yaşıyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem vermeleri gerekiyor.

3.    Denizli belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyenlerin iletişim becerilerine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerekli sertifikalara sahip olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

4.    Bütün adayların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yaptığı işte insiyatif almasını bilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    Tüm başvuru yapacak olan kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine göre çalışabilmesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı