KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı

Bildirilmiş olan KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı resmi bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi yan kuruluşu olan İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 12.01.2022, 14:53
KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin üniversite mezunu olması gerekiyor.


KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı başvuru şartları


İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin üniversite mezunu olması ve ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Bildirilmiş olan KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı resmi bilgileri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Bütün başvuru yapacak olan adayların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.


İzmir büyükşehir belediyesi şoför alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları aşağıda yazılı link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru İşlemleri İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı