KPSS Şartı Yok! Kamu Kurumuna Daimi Teknisyen Alımı

KPSS şartsız ile yayınlanmış olan kamu teknisyen alımı ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA kurumuna 3 adet Makine Teknisyeni alımı yapılacak. 2021 makine teknisyeni maaşı ne kadar?

Kamu İşçi Alımı 09.10.2021, 11:34 10.10.2021, 10:47
KPSS Şartı Yok! Kamu Kurumuna Daimi Teknisyen Alımı

2021 makine teknisyeni maaşı ne kadar? Makine teknisyeni ne iş yapar?

Makine teknisyeni maaşları en düşük 4000 TL en yüksek 8000 TL arasıdır.

İZDOĞA kurumu tarafından açıklanmış KPSS'siz teknisyen alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin kadro için gerekli mezuniyet şartlarını taşıması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri


İzmir kamu personel alımı son başvuru tarihi 11.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurular kurumun iş başvuru sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259


Başvuru Şartları


Kamu işçi alımı ilanları için çalışacak kişilerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları gerekmekte.

Belediye personel alımları için bütün başvuru sahiplerinin veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve dikkatli bir şekilde detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması gerekmekte.

İzdoğa iş ilanları için bütün kişilerin planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli bir şekilde çalışmaları gerekmekte.

Makine teknisyeni alımı için bütün vatandaşların faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanmasını sağlamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin gerekli çalışmaları ile ilgili bilgilerin toplanması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iş tecrübelerinin olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı