Konya Teknik Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Yapacak

Kamu Güvenlik alımı ve memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış bilgiler içinde Konya Teknik Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 7 güvenlik görevlisi alımı ve 10 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 29.10.2021, 11:12 31.10.2021, 11:35
Konya Teknik Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Yapacak

Üniversite güvenlik alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması gerekmekte.

Üniversite temizlik personeli alımı için başvuracak vatandaşların Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Konya üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 1.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ilk önce www.ktun.edu.tr internet adresinden başvuru formunu doldurup indirdikten sonra rektörlük personel daire başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Üniversitenin ve bağlı olduğu birimlerin kapalı mekanların ana girişi dahil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak alanları süpürmek ve açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşımak ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Tuvaletleri günlük olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkamak ve yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Her türlü malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya veya yükleri taşımak, mobilya taşınması, sökülmesi ve kurulması işlerini yapmak ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmek ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sevilay Mutlu 1 ay önce
Özel Güvenlik görevlisiyim ışe çok ihtiyacım var sizlere güvencim tam yardimci olursaniz sevinirim
Kamu Personeli Alımı