Konya Belediyesi Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapacak

Kamu işçi alımı ilanları bilgilerinde açıklanmış olan iş başvurusu bilgilerinde Konya büyükşehir belediyesi BOLKAR kurumu bünyesine 5 tane daimi işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 25.10.2021, 08:37 26.10.2021, 08:36
Konya Belediyesi Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapacak

KPSS'siz işçi alımı için yayınlanmış olan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin çanta imalatı konusunda deneyimli olmaları, en az ilkokul mezunu olmaları, 18 yaşından büyük olmaları ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekiyor.


KONYA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Çanta imalat işçisi alımı son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

Konya işçi alımı ilanları için gerekli olan başvuruları yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvurmaları gerekiyor.

Namık Kemal Mahallesi Anıt Caddesi No: 54 Ereğli


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Konya Belediyesi Kadrolu Kamu İşçi Alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kamu işçi alımı ilanları bilgilerinde açıklanmış olan iş başvurusu işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

isci-alimi

BOLKAR kurumu bünyesine 5 tane daimi işçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

KPSS'siz işçi alımı için yayınlanmış olan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Çanta imalat işçisi alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı