Kızılırmak Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Elemanı Alımı Yapacak

Kamu temizlik görevlisi alımı ilanları dahili içinde yayınlanmış duyurular bilgilerinde Çankırı iş ilanları dâhilinde Kızılırmak sosyal yardımlaşma vakfı içinde çalıştırılmak için 3 adet temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 27.09.2021, 10:00
Kızılırmak Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Elemanı Alımı Yapacak

Kamu temizlik görevlisi alımı ilanları kapsamında yayınlanmış bulunan duyurularda Çankırı iş ilanları dâhilinde Kızılırmak sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı içinde çalıştırılmak için 3 adet temizlik personeli alımı yapılacak.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Çankırı personel alımı son başvuru tarihi 28.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Adaylar başvurularını kuruma şahsen gerçekleştirecektir.

Kızılırmak Hükümet Konağı Kat: 1 Çankırı


Başvuru Şartları


Çankırı işçi alımı için başvurmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, 3294 sayılı kanun kapsamında bulunan vatandaşların olması ve kamu haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kızılırmak dayanışma vakfı personel alımı için başvuru yapmak isteyen şahısların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

Sosyal yardımlaşma alımları için görev almak isteyenlerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, ilan tarihi itibari ile vakfın bulunduğu ilçe içerisinde en az 6 ay boyunca ikamet ediyor olması.

Yardımlaşma ve dayanışma vakfı için gerekli olan başvuru işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve medeni haklarını kullanma yetkisine sahip olmaları gerekmekte.

Başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve akıl hastalığı ya da özrü bulunmaması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı