KAYTUR Kamu Kurumuna Aşçı Alımı Yapılacak

KPSS'siz aşçı alımı iş ilanları için yayını gerçekleştirilen duyurularda Kayseri büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet kadrolu işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 28.10.2021, 07:39
KAYTUR Kamu Kurumuna Aşçı Alımı Yapılacak

Kamu aşçı alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin 20 ile 40 yaş arasında olmaları, vardiyalı çalışmaya engel olacak sorunlarının olmaması ve en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


KAYTUR kuruluşu daimi aşçı alımı son başvuru tarihi 30.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurmak isteyen bütün adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Yakut Mahallesi Fuar Kültür Parkı İçi Küme Evler No: 7 Kocasinan


Başvuru Şartları


KAYTUR Kamu Kurumuna Aşçı Alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

KPSS'siz aşçı alımı iş ilanları için yayını gerçekleştirilen duyurularda yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kayseri büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Kamu aşçı alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kayseri büyükşehir belediyesi personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı