Kayseri Belediyesi 30 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Güncel işçi alımı ilanları için yayınlanmış olan duyurular bilgisinde Kayseri Belediyesi birimlerinden çalıştırılmak üzere bay ve bayan olmak üzere 30 adet beden işçisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.09.2021, 11:25 13.09.2021, 17:49
Kayseri Belediyesi 30 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Kayseri Belediyesi 30 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Güncel işçi alımı ilanları bilgilerinde yayınlanmış bulunan duyurularda Kayseri Belediyesi birimlerinden görevlendirilmek üzere 25 bay 5 bayan olmak üzere 30 adet beden işçisi alımı yapılacaktır.

Resmi olarak bildirisi gerçekleştirilmiş olan kamu personel alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin 18 ile 45 yaş arasında olmaları zorunludur.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kocasinan belediyesi personel alımı için son başvuru tarihi 13.9.2021 olarak açıklandı ve başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan adres üzerinden gerçekelştirilmesi gerekjiyor.

www.kocasinan.bel.tr

Kocasinan ilçesi için yayınlanan işçi alımı için yayınlanan resmi ilanın belgesi aşağıda bulunmakta.


Başvuru Şartları Nedir?


Türk vatandaşı olması gerekiyor.

Kayseri ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların askerlik görevi ile alakalarının olmaması, hiçbir şekilde emekliliğe hak kazanmamış olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları için başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı ilanları kapsamında başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin Kayseri şehrinde ikamet ediyor olmaları, kendilerine verilmiş görevi yerine getirme konusunda bir sağlık sorunlarının olmaması, 18 ile 45 yaş aralığında bulunmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı