Kamuya ortaokul mezunu sınavsız kadrolu temizlik personeli alımı

Kamu işçi alımı dahilinde açıklanmış olan resmi bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan granplaza kuruluşuna ortaokul mezunu sınavsız kadrolu temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 09.01.2022, 00:05 09.01.2022, 19:36
Kamuya ortaokul mezunu sınavsız kadrolu temizlik personeli alımı

Kamuya ortaokul mezunu sınavsız kadrolu temizlik personeli alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin kurumun belirttiği şartları taşıması gerekiyor.


Ortaokul mezunu sınavsız kadrolu temizlik personeli alımı başvuru şartları


İBB alımları için başvuru yapacak olanların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

İzmir iş ilanları kapsamı içinde yayınlanmış olan temizlik görevlisi alımı için başvuracakların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması gerekiyor.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin en az ortaokul mezunu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

Grandplaza kurumu için görev almak isteyenlerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.


Belediye temizlik alımı başvuru bilgileri


Belediye personel alımı son başvuru tarihi resmi olarak 12.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İzmir belediyesi işçi alımı için aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

cv@grandplaza.com.tr

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı