Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere Teknisyen Alımı İlanları

Kamu teknisyen alımı ilanları geneli içinde bildirilmiş olan iş ilanlarında Çankırı belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan şartı ile teknisyen alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu İşçi Alımı 31.10.2021, 11:37 01.11.2021, 09:49
Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere Teknisyen Alımı İlanları

Kamu teknisyen alımı yapılması için açıklanmış bulunan kamu personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin 657 sayılı devlet memurları Kanunu’nda yazılı olan şartları taşıması gerekmekte.


ÇANKIRI BELEDİYESİ TEKNİSYEN ALIMI


•    Çankırı iş ilanları için işçi alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapmak isteyen adaylar belediye binasına şahsen başvuru yapabilir.

•    Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 15 Çankırı


ÇANKIRI BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


1.    Çankırı Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    Belediye kadrolu teknisyen alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

3.    Kamu teknisyen alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları kapsamında Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

4.    Çankırı belediye başkanlığı tarafından açıklanmış olan kamu personel alımı için başvuru yapacak kişilerin yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

5.    Başvuru yapmak isteyen adaylar belediye binasına şahsen başvuru yapabilir ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı