Kamu Ulaşım Kurumu KPSS Şartsız Sınavsız Şoför Alımı İlanı

Kadrolu şoför alımı genelinde yayını açıklanmış iş ilanları bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 6 tane otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu İşçi Alımı 22.11.2021, 10:46 24.11.2021, 10:56
Kamu Ulaşım Kurumu KPSS Şartsız Sınavsız Şoför Alımı İlanı

Görev almak amacı ile başvuru  gerçekleştirecek adayların tercihen kendi alanında deneyim sahibi olmaları ve işlerini yerine getirmelerine engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Ulaşım hizmetleri personel alımı son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvurular belediyenin aşağıda yazılı bulunan kariyer sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


İSTNBUL BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


•    Tercihen İngilizce veya başka bir yabancı dil bilmeleri, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeleri gerekiyor.

•    Tüm adayların insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün kişisel bakımlarına özen göstermeleri, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmeleri ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

•    Başvuran bütün kişilerin toplu taşıma mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

•    İstanbul şoför alımı için çalışmak isteyenlerin ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı