Kamu Kurumuna Sınavsız Vasıfsız İşçi Alımı Yapılacak

Kamu işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Denizli belediyesi kurumu olan PERAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere vasıfsız işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 01.11.2021, 09:48 03.11.2021, 08:28
Kamu Kurumuna Sınavsız Vasıfsız İşçi Alımı Yapılacak

Denizli iş ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.


VASIFSIZ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Denizli belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak duyuruldu.

Pamukkale bölgesinde çalışmak için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

ik@denizliperas.com


KAMU KURUMU SINAVSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye personel alımı için yayınlanmış olan resmi duyurulara başvurmak isteyenlerin depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

Çalışmak amacı ile iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmeli, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekmekte.

Peraş kurumu içinde görev almak isteyen kişilerin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlamaları ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı