Kamu Kurumuna Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Kamu şoför alımı yapılması için yayınlanmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığına bağlı olan İZELMAN birimlerine 59 adet daimi şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 17.11.2021, 06:36 19.11.2021, 08:11
Kamu Kurumuna Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin ortaokul mezunu olmaları, devletin ve milletin güvenliğine karşı tehdit içerikli suçlar işlememiş olmaları ve 40 yaşından büyük olmamaları gerekmekte.


KADROLU ŞOFÖR ALIMI


•    İzelman işçi alımı için son başvuru tarihi 18.11.2021 olarak bildirildi.

•    Bütün vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollayarak başvuru yapmaları gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İzmir belediyesi işçi alımı genelinde başvuru yapacak olan kişilerin kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması, Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tercihen İzmir il sınırları içinde yaşıyor olması gerekiyor.

2.    İzelman kurumu personel alımı için çalışmak isteyenlerin aracın bütün bakım işlerinin yapılmasını sağlamak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve arıza durumlarında onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması gerekiyor.

3.    Bütün başvuru sahiplerinin aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

4.    Belediye iş ilanları için çalışmak isteyen şahısların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı