Kamu Kurumuna Kadrolu Güvenlik Alımı Ve Temizlik Personeli Alımı

Resmi olarak açıklanmış kamu işçi alımı ilanları dahilinde bildirilmiş olan bilgilerde İstanbul Yıldız Teknik üniversitesi içerisinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi alımı ve temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 16.11.2021, 10:24 19.11.2021, 00:05
Kamu Kurumuna Kadrolu Güvenlik Alımı Ve Temizlik Personeli Alımı

Açıklanmış olan duyurular sonrasında başvuruların kontrol edilmesi sonrası her bir pozisyon için bildirilen nitelikleri karşılayan kişiler arasından, KPSS B türü puan sıralamaları esas alınmak nedeni ile en yüksek puan alan adaydan başlanmak üzere, ilan edilen boş pozisyon sayısı kadar asıl ve yedek aday belirlenecektir.


YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Üniversite iş ilanları için son başvuru tarihi 17.11.2021 olarak bildirildi.

•    Gerekli olan iş başvurusu Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

•    Sözleşmeli Personel İş Başvuru Formu www.prs.yildiz.edu.tr web adresinden indirilecektir.

guncel-guvenlik-alimi


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI VE TEMİZLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güvenlik alımı ilanları için başvuru yapacakların 2020 KPSS (B) grubu sınavından en az 65 puan almış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve En az 2 yıl güvenlik görevlisi olarak çalıştığını Hizmet Dökümü ile belgelendirmek gerekiyor.

2.    01.01.2021 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. gerekiyor.

3.    Vücudunda görünecek şekilde dövmesi bulunmamak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve boyunun 170 cm den kısa olmaması gerekiyor.

4.    Temizlik alımı için başvuracakların 2020 KPSS(B) grubu sınavından en az 50 puan almış olmak., herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve En az 1 yıl temizlik görevlisi olarak çalıştığını Hizmet Dökümü ile belgelendirmek gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı