Kamu Kurumuna Daimi Temizlik İşçisi Alımı Yapılacak

Kadrolu temizlik personeli alımı için yayınlanmış iş ilanları bilgisinde Afyonkarahisar Susuz belediyesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 6 adet sürekli temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 04.11.2021, 00:14 05.11.2021, 09:37
Kamu Kurumuna Daimi Temizlik İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye temizlik personeli alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin Susuz belediyesi sınırları içinde ikamet ediyor olması, 18 ile 40 yaş arasında olması ve sağlıklı olmaları gerekiyor.


KADROLU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI


Afyonkarahisar temizlik personeli alımı için son başvuru tarihi 5.11.2021 olarak duyuruldu.

Başvuru işlemleri için bütün vatandaşların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


KAMU TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu Kurumuna Daimi Temizlik İşçisi Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Kadrolu işçi alımı için yayınlanmış iş ilanları bilgisinde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Afyonkarahisar Susuz belediyesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 6 adet sürekli beden işçisi alımı Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Bütün adayların Susuz belediyesi sınırları içinde ikamet ediyor olması ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı