Kamu Kurumuna 5 Bakım Onarım Destek İşçi Alımı İlanları

Kamu personel alımı yapılması amacı ile bilgisi paylaşılmış olan duyurularda İstanbul Personel Yönetim AŞ. Bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet daimi işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 17.09.2021, 19:11
Kamu Kurumuna 5 Bakım Onarım Destek İşçi Alımı İlanları

Kamu Kurumuna 5 Bakım Onarım Destek İşçi Alımı İlanları

Son dakika memur alımlar için başvuru yapacak olan kişilerin başvurularını online şeklinde yapmaları zorunludur. Başvuru esnasında başvuru yaptığınız kadroyu belirtiniz.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.


•    İsper bakım destek personeli için son başvuru tarihi 19.9.2021.

•    Başvuru için aşağıda bulunan link üzerinden yapmaları gerekiyor.

•    https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


İstanbul personel alımı için başvuracak olanların esnek çalışma saatleri içinde çalışabilmeli, kamusal haklardan mahrum olmaması, B sınıfı ehliyetinin olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu memur alımı ilanları için görev yapmak isteyen adayların meslek lisesi mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip olmaları ve Türk vatandaşı olmaları zorunludur.

Kamu ilanları için gereken işlemleri yapmak isteyenlerin en fazla 40 yaşında olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel işçi alımı ilanları için kişilerin SRC belgeli ve aktif olarak araç veya kamyonet kullanabilmeleri, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kılık kıyafetlerine ve dış görümüne özen göstermeleri zorunludur.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı